Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Український центр оцінювання якості освіти

Новини


В Україні працює національна дитяча «гаряча» лінія

На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна» функціонує Національна дитяча «гаряча» лінія та Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.День учнівського самоврядування

Відповідно до річного плану роботи та комплексної тематично-цільової програми виховання «Молода зміна», а також із метою формування лідерських якостей гімназистів 26 квітня у нашому навчальному закладі відбувся День учнівського самоврядування.


Адреса:

вул. 17 Вересня,

смт Млинів

Рівненська область

35100

Телефон:

(03659)63289

Директор:

Кравчук Микола Володимирович

Управління гімназією

1.Управлінська діяльність в гімназії здійснюється на принципах демократизму, гуманізму, поєднання колегіальності та єдиноначальності в межах повноважень визначених Конституцією України, Законами,та іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти і в межах Статуту навчального закладу.

2. Керівництво гімназією здійснює її директор. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування є конференція учасників навчально-виховного процесу (педагоги, учні та їх батьки), яка скликається не рідше одного разу на рік.

3. У період між конференціями громадське самоврядування в гімназії здійснює Рада гімназії, яка обирається на конференції у рівних кількостях від педагогічного колективу, учнів 5-11 класів та батьків учнів 1-11 класів. Колегіальним постійно діючим органом діяльності педагогічного колективу є педагогічна рада, учнівського колективу – рада лідерів, колективу батьків – рада голів класних батьківських комітетів.

4. Керівництво науково-методичною роботою гімназії здійснює науково-методична рада, до складу якої входять заступники директора, практичний психолог, педагог-організатор, керівники предметних кафедр та інших методичних структур.

5. У гімназії реалізуються інші специфічні управлінські функції адміністрації – прогнозування діяльності, поглиблене науково-методичне забезпечення, координація взаємодії з вищими навчальними закладами.