Верховна рада України Президент України Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України Український центр оцінювання якості освіти

Новини


В Україні працює національна дитяча «гаряча» лінія

На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна» функціонує Національна дитяча «гаряча» лінія та Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.День учнівського самоврядування

Відповідно до річного плану роботи та комплексної тематично-цільової програми виховання «Молода зміна», а також із метою формування лідерських якостей гімназистів 26 квітня у нашому навчальному закладі відбувся День учнівського самоврядування.


Адреса:

вул. 17 Вересня,

смт Млинів

Рівненська область

35100

Телефон:

(03659)63289

Директор:

Кравчук Микола Володимирович

Модель ООН

MFGNU (Modele Francophone Grenobloise des Nations Unies) 2015

З 27 лютого по 1 березня 2015 року делегація гімназії брала участь в роботі конференції моделі Організації Об’єднаних Націй (ООН), яку проводив навчальний заклад Externat Notre Dame міста Grenoble (Франція)

Модель ООН це освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а в 2009 році вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

У Гренобльській моделі ООН взяли участь старшокласники із 17 навчальних закладів Франції, Іспанії, Нідерландів, Туреччини та України (близько 400 чол.). Під час конференції засідало 7 комітетів, а також Рада Безпеки та Міжнародний суд, які розглядали питання, що об’єднувались темою «Моря та океани, між обіцянками та загрозами». Основною мовою конференції була французька.

Гімназисти працювали у комітеті із роззброєння та міжнародної безпеки (Місюрин Андрій), міжнародного права (Дубінчин Василь), довкілля (Яворська Валерія) і представляли на заході Італію. Разом із делегатами із Мадрида, Гааги, Стамбула, Анкари, Ізміра, Гренобля, інших міст Франції, учні долучились до обговорення проблем планетарного масштабу: підняття рівня океану, експлуатація морських ресурсів, стан довкілля, зміни клімату, морська безпека, територіальні конфлікти, тощо.

Додаткова інформація про конференцію на сайтах

http://www.mfgnu.fr

https://www.facebook.com/mfgnu?fref=ts

Світлана Гасяк, вчитель французької мови Млинівської гуманітарної гімназії